reklama

V Centre plážových športov vyvrcholí Trnavská Hit Beach Liga 2020

Už túto sobotu 18. júla 2020 vyvrcholí tohtoročná Trnavská Hit Beach Liga 2020 v Centre plážových športov. Viac ako sedemdesiat účastníkov sa zatiaľ predstavilo na tohtoročnej sérii turnajov v plážovom volejbale, ktoré organizuje Volejbalový oddiel Hit Trnava.

Aj kvôli súčasnej situácii spôsobenej koronavírusom sa tohtoročná Hit Beach liga hrá iba na tri súťažné kolá. V prvom kole – Akademických plážových hrách – sa proti sebe postavili zmiešané páry, z ktorých aspoň jeden musel byť študent/študentka.

Počasie síce turnaju neprialo, ale to neodradilo 25 dvojíc, ktoré aj v daždi podávali na piesku kvalitné výkony.


Centrum plážových športov

FOTO: Hit Trnava

Druhé kolo (Hit Beach Open muži/ženy) pozostávalo vlastne z dvoch turnajov – mužských dvojíc a ženských dvojíc. Už vo volejbalovejšom slnečnom počasí sa nesúce kolo THBL zaujalo vyrovnanými zápasmi a po náročnom dni sa víťazi tešili z trofeje až po 19. hodine.

Posledné kolo – Hit Beach Open mix – prinesie súboje zmiešaných dvojíc ako aj rozuzlenie, v ktorom sa dozvieme meno najlepšej hráčky a meno najlepšieho hráča Trnavskej Hit Beach Ligy 2020.

Výhercovia sa môžu tešiť na hodnotné ceny, ktoré do ligy darovali sponzori DEMI šport, Merkur Pub & Restaurant a Aquapark Trnava. Okrem športového vyžitia sa môže každý súťažiaci tešiť na bonus v podobe hodinového vstupu do aquaparku, kde môže zregenerovať a osviežiť sa.

Ulož ako PDF
Napísal 17. júla 2020 8:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.