reklama

V Centre plážových športov štartuje jubilejný 10. ročník Trnavskej Hit Beach Ligy

V sobotu 20. mája sa v Centre plážových športov sa v Trnave za trnavským aquaparkom začína už 10. ročník Trnavskej Hit Beach Ligy 2023 (THBL 2023). Zápasy v plážovom volejbale štartjú tradičnými Akademickými plážovými hrami v kategórii mix. Podmienkou turnaja je, aby aspoň jeden z dvojice bol aktuálne študentom alebo mal ukončený aspoň prvý stupeň vysokoškolského vzdelania.

Diváci sa majú na čo tešiť. Medzi tromi desiatkami prihlásených tímov spoznajú aj takmer všetky extraligové bronzové hráčky Hit UCM Trnava a víťazky 1. ligy žien.

Atraktívne volejbalové zápasy na piesku sa začínajú už o 9.00 hod. a záver s finálovými zápasmi predpokladajú organizátori okolo 18.00 hod. podvečer.

FOTO: THBL

THBL 2023 tradične tvorí niekoľko bodovaných turnajov, kde účastníci bojujú o titul víťaz a víťazka THBL 2023.

V areáli je pre účastníkov ale aj divákov pripravené občerstvenie vďaka partnerovi Merkur pub a restaurant. Po náročných zápasoch na piesku sa všetci tešia na regeneráciu v susediacom Aquaparku.

Ďalšie bodované kolá THBL sú naplánované na 10. júna 2023 (Hit Beach Open – muži/ženy) a 5. 7. 2023 (Hit Beach Open – mix).

Pre fanúšikov plážového volejbalu bude veľkým lákadlom THBL extra v dňoch 3. – 4. 6., kedy na „trnavské piesky“ zavíta Kvalifikačný turnaj MS SR v plážovom volejbale kategórie „B“ (muži/ženy).

Turnaj organizuje Slovenská volejbalová federácia s promotérom Centrum plážových športov v Trnave. Vstup na všetky podujatia je zdarma.

Doterajší víťazi THBL:

1. ročník THBL 2014 Nataša Mančáková Peter Toman
2. ročník THBL 2015 Nataša Mančáková Pavol Mančák
3. ročník THBL 2016 Paulína Duchoňová Martin Barbas
4. ročník THBL 2017 Nataša Mančáková Pavol Mančák
5. ročník THBL 2018 Nataša Mančáková Rastislav Remenár
6. ročník THBL 2019 Nataša Mančáková Martin Barbas
7. ročník THBL 2020 Viktória Filípková Samuel Dobrančin
8. ročník THBL 2021 Nataša Mančáková Martin Barbas
9. ročník THBL 2022 Viktória Filípková Patrik Martinkovič
10. ročník THBL 2023 ? ?

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2023 12:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.