reklama

Centrum plážových športov bude dejiskom 2. kola trnavskej ligy v beach volejbale

V sobotu 8. júna 2019 sa predstaví v Centre plážových športov za akvaparkom v Trnave v rámci druhého kola THBL 2019 aj aktuálna majsterka Slovenska Katarína Körmendyová, ktorá vyhrala s družstvom Slávia EU Bratislava majstrovský titul v extralige žien vo volejbale. Jej partnerkou bude Paulína Duchoňová, hráčka prvoligového družstva Hit UCM Trnava a minuloročná vicemajsterka SR v plážovom volejbale v kategórii do 20 rokov.

Dvojica Körmendyová – Duchoňová sa minulý rok stala vicemajsterkami Slovenska v plážovom volejbale v kategórii U20. V kategórii žien sa predstavia aj hráčky extraligového družstva Hit UCM Trnava.

Turnaj Hit Beach Open v rámci 2. kola Trnavskej Hit beachvolejbalovej ligy 2019 bude rozdelený na dve kategórie ženy a muži.

Medzi mužmi sa predstaví aj bronzový medailista vo volejbalovej extralige mužov (VKP SPU Nitra), odchovanec mužského volejbalového klubu Mládež aktívne Trnava.

FOTO: THBL

Dvojice si najprv zmerajú sily v skupinách a po ich odohraní sa systémom pavúka postupne vytvoria semifinálové a finálové dvojice. Finálové zápasy plánujú odohrať o 16.00 hod.

V rámci ligy účastníci zberajú body do celkového poradia. Do konca ligy zostáva ešte odohrať turnaj trojíc – rodinný plážový volejbalový turnaj 22. júna a záverečné kolo 29. júna 2019 – mix dvojíc.

V 1. kole THBL sa tešili z víťazstva dvojica Lucia Behúnová s Martinom Barbasom.

Videoklip k THBL 2019:

O pitný režím a stravu účastníkov sa postarajú partneri THBL 2019 Merkur pub and restaurant a po skončení má každý účastník možnosť zregenerovať a susednom Aquaparku.

Ulož ako PDF
Napísal 7. júna 2019 7:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.