reklama

Horúčavy počas 3. kola trnavskej ligy v plážovom volejbale dali účastníkom zabrať

Každý účastník 3. kola Trnavskej Hit beachvolejbalovej ligy 2018 mal možnosť hrať dve kategórie, čo sa pri teplotách okolo 30 stupňov a slnečnému dňu zdalo byť nad sily 29 družstiev plážových volejbalistov/volejbalistiek. Zápasy mužov, žien a popoludňajší mix priniesli vyrovnaný a okulahodiaci plážový volejbal.

Medzi ženami dominovala slovenská reprezentantka v plážovom volejbale a hráčka extraligového družstva Hit UCM Trnava Lucia Behúnová s Natašou Mančákovou.

U mužov prekvapila trnavská dvojica Alex Bilčík a Pavol Mančák.


Tretie kolo poznačilo horúce letné počasie

Foto: Laura Péchyová


Víťazi mužskej kategórie sa stali Bilčík a Mančák


Triumf medzi ženami dosiahli Behúnová s Mančákovou


V mixe zvíťazila dvojica Bilčík – Mančáková

Foto: Laura Péchyová

Mixová časť v extrémne vlhkom vzduchu sa zdala byť iba pre tých, čo nehrali úvodnú časť turnaja, ale paradoxne si finále zahrali finalisti mužského resp., ženského turnaja.

Viac síl zostalo Alexovi Bilčíkovi a Nataše Mančákovej, ktorí zdolali prekvapenie turnaja v mixe Pavla Mančáka a Karin Rechtoríkovú.

Po horúcom dni každý účastník ocenil osvieženia v #Relaxaquaandspa, počas turnaja sa o pitný režim postaral #CoffeaDrinks a žalúdok nezostal prázdny vďaka #Merkurpubandrestaurant.

4. kolo THBL 2018 pod názvom „Rodinný plážový volejbal s Demisšportom“ v trojiciach sa uskutoční v sobotu 23. júna 2018 v Centre plážových športov.

Podmienkou účastníkov je, aby aspoň dvaja z trojice mali rodinný resp. partnerský vzťah. V družstve musí byť aspoň jedna žena alebo dievča.

strong>Výsledky 3. kola THBL 2018:

Ženy:
1. miesto: Behúnová, Mančáková
2. miesto: Harmanová, Komadová
3. miesto: Duchoňová, Körmendyová

Muži:
1. miesto: Bilčík, Mančák
2. miesto: Martinkovič, Dobrančin
3. miesto: Barbas, Remenár

Mix:
1.miesto: Bilčík, Mančáková
2.miesto: Mančák, Rechtoríková
3.miesto: Husár, L., Bestvinová

Ulož ako PDF
Napísal 13. júna 2018 6:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.