reklama

Horúčavy počas 3. kola trnavskej ligy v plážovom volejbale dali účastníkom zabrať

Každý účastník 3. kola Trnavskej Hit beachvolejbalovej ligy 2018 mal možnosť hrať dve kategórie, čo sa pri teplotách okolo 30 stupňov a slnečnému dňu zdalo byť nad sily 29 družstiev plážových volejbalistov/volejbalistiek. Zápasy mužov, žien a popoludňajší mix priniesli vyrovnaný a okulahodiaci plážový volejbal.

Medzi ženami dominovala slovenská reprezentantka v plážovom volejbale a hráčka extraligového družstva Hit UCM Trnava Lucia Behúnová s Natašou Mančákovou.

U mužov prekvapila trnavská dvojica Alex Bilčík a Pavol Mančák.


Tretie kolo poznačilo horúce letné počasie

Foto: Laura Péchyová


Víťazi mužskej kategórie sa stali Bilčík a Mančák


Triumf medzi ženami dosiahli Behúnová s Mančákovou


V mixe zvíťazila dvojica Bilčík – Mančáková

Foto: Laura Péchyová

Mixová časť v extrémne vlhkom vzduchu sa zdala byť iba pre tých, čo nehrali úvodnú časť turnaja, ale paradoxne si finále zahrali finalisti mužského resp., ženského turnaja.

Viac síl zostalo Alexovi Bilčíkovi a Nataše Mančákovej, ktorí zdolali prekvapenie turnaja v mixe Pavla Mančáka a Karin Rechtoríkovú.

Po horúcom dni každý účastník ocenil osvieženia v #Relaxaquaandspa, počas turnaja sa o pitný režim postaral #CoffeaDrinks a žalúdok nezostal prázdny vďaka #Merkurpubandrestaurant.

4. kolo THBL 2018 pod názvom „Rodinný plážový volejbal s Demisšportom“ v trojiciach sa uskutoční v sobotu 23. júna 2018 v Centre plážových športov.

Podmienkou účastníkov je, aby aspoň dvaja z trojice mali rodinný resp. partnerský vzťah. V družstve musí byť aspoň jedna žena alebo dievča.

strong>Výsledky 3. kola THBL 2018:

Ženy:
1. miesto: Behúnová, Mančáková
2. miesto: Harmanová, Komadová
3. miesto: Duchoňová, Körmendyová

Muži:
1. miesto: Bilčík, Mančák
2. miesto: Martinkovič, Dobrančin
3. miesto: Barbas, Remenár

Mix:
1.miesto: Bilčík, Mančáková
2.miesto: Mančák, Rechtoríková
3.miesto: Husár, L., Bestvinová

Ulož ako PDF
Napísal 13. júna 2018 6:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.