reklama

Úvodné kolo trnavskej ligy v plážovom volejbale pre vlaňajších obhajcov

Nádherné slnečné počasie privítalo účastníkov úvodného kola Trnavskej Hit beach ligy 2018. Otváracie dejstvo pod názvom „Akademické plážové hry Coffea drinks“ sa uskutočnilo v utorok 8. mája.

V Centre plážových športov na trnavskej Slávii sa predstavilo 28 zmiešaných družstiev mužov a žien, ktorí bojovali o prvé body tohtoročnej edície Trnavskej Hit beach ligy (THBL).

Tímy odohrali 52 zápasov na štyroch plážových volejbalových ihriskách. Víťazmi sa stali minuloroční obhajcovia, Zvolenčania Nina Chamulová s Tomášom Bamburom, ktorí zdolali dvojicu Zámožníková – Joščák.

Bronz získal spoločne s Natašou Mančákovou Rastislav Remenár, hráč Hit TRUNI Trnava, ktorý len pred pár dňami získal rovnako bronzovú medailu za COP Trenčín na Majstrovstvách Slovenska v junioroch, kde bol v tejto sezóne na hosťovanie v extraligovom družstve.


Centrum plážových športov bolo opäť dejiskom zaujímavých športových súbojov

Na turnaji sa predstavilo aj kompletné extraligové družstvo Hit UCM Trnava pod vedením kapitánky Diany Kočišovej. Dôležitú funkciu mal aj hlavný tréner extraligového trnavského družstva Pavel Bernáth, ktorý čapoval pivo a asistent Rastislav Filípek priebeh jednotlivých zápasov pútavo komentoval.

O pitný režim 1. kola THBL sa postarala Coffea Drinks, chutnú pizzu dodal Merkur pub and Restaurant, o regeneráciu sa postaral Relax aqua nad Spa.

Ďalšie kolo THBL 2018 „Mladí so skúsenými“ sa uskutoční rovnako v Centre plážových športov na Slávii v Trnave 26. mája 2018.

Súťažiť budú opäť dvojice mužov a žien. Podmienkou je, aby aspoň jeden z členov dvojice nemal viac ako 20 rokov.

Víťazné duo Chamulová – Bambura

FOTO: Peter Václavek (2x)

Konečné poradie 1. kola THBL 2018:

1. miesto Idzem nejdzem (Chamulová, Bambura)

2. miesto Palma a Jakub (Zámožníková, Joščák)

3. miesto Po roku (Mančáková, Remenár)

4. miesto Náhodný okoloidúci (Doluda, Obal)

Ulož ako PDF
Napísal 9. mája 2018 7:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.