reklama

THBL 2018 má víťazov, medzi najmladším a najstarším účastníkom ligy bol vekový rozdiel 40 rokov

Trnavská Hit beach liga (THBL) v plážovom volejbale po poslednom júnovom víkende pozná víťazov. Piate kolo Hit Beach Open Relax Aqua&Spa bolo rozdelené do dvoch dní. V sobotu odohrali družstvá v kategóriách muži a ženy a v nedeľu v kategórii mix.

Celkovým víťazom a víťazkou THBL 2018 s najviac získanými bodmi sa stal Rastislav Remenár, hráč volejbalového klubu Hit TRUNI Trnava z Bukovej a medzi ženami si stupeň víťazov opäť po roku užila Nataša Mančáková, hráčka Hit UCM Trnava z Trnavy.

Najlepší hráči THBL 2018 v kategórii muž/žena získal odmenu 50 €, poukážku v hodnote 50 € do obchodu so športovým oblečením Demišport, 3-hodinový vstup do Relax AQUA&SPA, šálku THBL 2018, produkty od spoločnosti COFFEA DRINKS, 20 € poukážku do Reštaurácie Merkur PUB a – samozrejme – víťazný pohár.

FOTO: Peter Václavek

Od 8. mája 2018 sa v piatich kolách zapojila do THBL 2018 bez dvoch stovka účastníkov. Medzi najmladšou volejbalistkou (7 rokov) a najstarším volejbalistom (47 rokov) bol 40 – ročný vekový rozdiel, čo je dôkazom, že plážový volejbal je naozaj šport vhodný pre všetky vekové kategórie.

K úspešnému priebehu plážovej ligy prispeli aj dokončené pieskové ihriská v Centre plážových športov v Trnave v areály Slávie, ktoré vybudoval volejbalový klub Hit Trnava. Tridsať metrov široká a 40 metrov dlhá piesková plocha vytvorila priestor pre štyri plážové volejbalové ihriská.

Organizátorom THBL 2018 bol Volejbalový oddiel Hit Trnava spolu s občianskym združením Mládež aktívne, ktorí sa už sa tešia na THBL 2019 s úvodným turnajom 8. mája 2019.

Poďakovanie patrí hlavným partnerom THBL 2018, ktorí zabezpečovali služby pre účastníkov – a to pitný režim od Coffea Drinks, pizza od Merkur Pub & Restaurant a hodinová regenerácia v aquaparku Relax Aqua&Spa.

Výsledky 5. kola THBL 2018:

sobota 30. 6. 2018 v kategórii muži:
1. miesto Bilčík, Mančák
2. miesto Barbas, Remenár
3. miesto Ivanka, Petráš
sobota 30 6. 2018 v kategórii žien:
1. miesto Magálová, Budaiová
2. miesto Mančáková, Režná
3. miesto Zámožíková, Kužela

nedeľa 1. 7. 2018 v kategórii mix:
1. miesto Suja, Budaiová
2. miesto Kravárik, Gorcová
3. miesto Remenár, Mančáková

Víťazi THB 2018:
1. miesto Nataša Mančáková / Rastislav Remenár
2. miesto Martin Barbas / Paulína Duchoňová
3. miesto Alexander Bilčík / Radka Komadová

VIDEO:

Ulož ako PDF
Napísal 5. júla 2018 23:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.