reklama

Štartuje ďalší ročník trnavskej ligy v plážovom volejbale

Po skončení Niké extraligy žien vo volejbale, v ktorej sa tím Hit UCM Trnava umiestnil na konečnom 7. mieste, sa volejbalistky presúvajú na piesok.

Svoje úlohy a pozície na palubovke si zamenia okrem dievčat aj tréneri. Hlavný tréner Rastislav Filípek s asistentom Petrom Václavkom uvaria chutný guláš. Náročnú, v poradí už šiestu extraligovú sezónu môžu hodiť za hlavu a na chvíľu zregenerovať na príjemnej športovej akcii.

1. kolo Trnavskej Hit Beach Ligy (THBL) 2022 sa uskutoční už túto nedeľu 8. mája 2022 v Centre plážových športov v Trnave v susedstve aquaparku, kde sa nachádzajú štyri volejbalové kurty.

Ilustračné foto: Hit UCM

Súťažiť budú dvojice zložené muž a žena (chlapec a dievča), pričom jeden z dvojice musí byť študentom/študentkou základnej, strednej alebo vysokej školy.

Diváci môžu vidieť na piesku všetky extraligové dievčatá na čele s kapitánkou Tatianou Grófovou ako aj najviac bodujúci hráčku extraligy žien od sezóny 2012-2013, univerzálku Ivanu Povrazníkovu.

Ako informoval manažér klubu Hit UCM Trnava Pavol Mančák, očakáva sa účasť až 32 družstiev.

Prihlásiť sa dá do 5.5.2022 na formulári zverejnenom na facebooku Hit Trnava. Zápasy začnú v skupinách o 9.00 hod. ráno a vyvrcholia zápasmi v play off najlepších 16 družstiev a okolo 18.00 hod. semifinale a finale.

O víťazstvo v 1. kole THBL 2022 s názvom Akademické plážové hry zabojujú aj dievčatá z 1. ligy žien, chalani z 1. ligy mužov ale aj mladé talenty z viacerými mládežníckymi talentami z Volejbalového oddielu Hit Trnava.

Po skončení turnaja čaká účastníkov osvieženie a regenerácia v susednom Aquaparku a pitný režim zabezpečí partner THBL 2022 Merkur restaurant.

Víťazná dvojica spolu s druhým a tretím miestom získa vecné ceny a body do celkového poradia v THBL 2022, ktorá bude pokračovať ďalšími turnajmi.

Ulož ako PDF
Napísal 5. mája 2022 7:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.