reklama

Viac ako 150 účastníkov, množstvo atraktívnych zápasov a skvelá atmosféra. Skončil sa úspešný 9. ročník ligy v plážovom volejbale

Súbojmi zmiešaných dvojíc sa skončila tohtoročná Trnavská Hit Beach Liga (THBL2022), ktorá prilákala množstvo súťažiacich aj divákov.

V záverečnom turnaji HIT BEACH OPEN – MIX v konkurencii 16 družstiev sa najviac darilo extraligovej smečiarke z Hit UCM Trnava Lucii Poláčkovej. Vo finále si poradila spolu so Štefanovom s dvojicou Filípková, Dobiaš. Tretie miesto obsadili Neštická s Novomestským.

Štyri kolá, viac ako 150 účastníkov, množstvo atraktívnych zápasov a skvelá atmosféra to je sumár 9. ročníka Trnavskej Hit Beach Ligy, ktorú usporadúva každoročne Volejbalový oddiel Hit Trnava v Centre plážových športov v areáli Slávie.

FOTO: Peter Václavek

Po dvoch ročníkoch ovplyvnených protipandemickými opatreniami sa mohla tohtoročná THBL konať v štandardnom režime.

V rámci tohto ročníka si mohli účastníci zmerať sily v štyroch turnajoch rozložených do troch kôl.

Prvé kolo s názvom AKADEMICKÉ PLÁŽOVĚ HRY vyhrala zmiešaná dvojica Zámožíková, Capalaj. HIT BEACH OPEN – MUŽI/ŽENY bol názov druhého kola kde sa víťazmi stali v kategórii ženy Števárová, Krajčírová a v kategórii muži Žiaček, Zahumenský.

Tento ročník THBL bol zaujímavý aj tým, že k tradičným turnajom sa Hit Trnava rozhodla pridať aj špeciálne kolo RODINNÉ PLÁŽOVÉ HRY, v ktorom proti sebe súťažili mládežnícke hráčky klubu spolu s ich rodinnými príslušníkmi.


Viktória Filípková


Patrik Martinkovič

FOTO: Peter Václavek

Po skončení finálového zápasu posledného kola a zrátaní bodov za umiestnenia v jednotlivých kolách prebehlo vyhlásenie najlepších troch žien a mužov tohtoročnej Trnavskej Hit Beach Ligy.

Prvé miesto THBL2022 v kategórii žien si vybojovala Viktória Filípková a víťazom v kategórii mužov sa stal Patrik Martinkovič.

Každý z účastníkov Trnavskej Hit Beach Ligy dostal na pamiatku unikátne tričko s logom tohtoročnej THBL2022, víťazi sa potešili z tematických šálok, darčekových poukážok, finančnej odmeny a cien od partnerov THBL.

Organizátori THBL2022 ďakujú všetkým oceneným, zúčastneným, sponzorom Reštaurácia & Pub Merkur, Aquapark Trnava, DEMI Šport, Trnavský samosprávny kraj, Autoškola Mochito, Oriflame, ChillPoint Laser Aréna Trnava, Trnavské rádio a už teraz premýšľajú nad budúcoročným jubilejným 10. ročníkom.

MATÚŠ DODA
HIT Trnava

Finálne poradie Trnavskej Hit Beach Ligy 2022

Kategória žien:
1. Viktória Filípková
2. Alžbeta Pagáčová
3 Zuzana Zámožíková

Kategória mužov:

FOTO: Peter Václavek

Ulož ako PDF
Napísal 14. júla 2022 8:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.