reklama

Viac ako 150 účastníkov, množstvo atraktívnych zápasov a skvelá atmosféra. Skončil sa úspešný 9. ročník ligy v plážovom volejbale

Súbojmi zmiešaných dvojíc sa skončila tohtoročná Trnavská Hit Beach Liga (THBL2022), ktorá prilákala množstvo súťažiacich aj divákov.

V záverečnom turnaji HIT BEACH OPEN – MIX v konkurencii 16 družstiev sa najviac darilo extraligovej smečiarke z Hit UCM Trnava Lucii Poláčkovej. Vo finále si poradila spolu so Štefanovom s dvojicou Filípková, Dobiaš. Tretie miesto obsadili Neštická s Novomestským.

Štyri kolá, viac ako 150 účastníkov, množstvo atraktívnych zápasov a skvelá atmosféra to je sumár 9. ročníka Trnavskej Hit Beach Ligy, ktorú usporadúva každoročne Volejbalový oddiel Hit Trnava v Centre plážových športov v areáli Slávie.

FOTO: Peter Václavek

Po dvoch ročníkoch ovplyvnených protipandemickými opatreniami sa mohla tohtoročná THBL konať v štandardnom režime.

V rámci tohto ročníka si mohli účastníci zmerať sily v štyroch turnajoch rozložených do troch kôl.

Prvé kolo s názvom AKADEMICKÉ PLÁŽOVĚ HRY vyhrala zmiešaná dvojica Zámožíková, Capalaj. HIT BEACH OPEN – MUŽI/ŽENY bol názov druhého kola kde sa víťazmi stali v kategórii ženy Števárová, Krajčírová a v kategórii muži Žiaček, Zahumenský.

Tento ročník THBL bol zaujímavý aj tým, že k tradičným turnajom sa Hit Trnava rozhodla pridať aj špeciálne kolo RODINNÉ PLÁŽOVÉ HRY, v ktorom proti sebe súťažili mládežnícke hráčky klubu spolu s ich rodinnými príslušníkmi.


Viktória Filípková


Patrik Martinkovič

FOTO: Peter Václavek

Po skončení finálového zápasu posledného kola a zrátaní bodov za umiestnenia v jednotlivých kolách prebehlo vyhlásenie najlepších troch žien a mužov tohtoročnej Trnavskej Hit Beach Ligy.

Prvé miesto THBL2022 v kategórii žien si vybojovala Viktória Filípková a víťazom v kategórii mužov sa stal Patrik Martinkovič.

Každý z účastníkov Trnavskej Hit Beach Ligy dostal na pamiatku unikátne tričko s logom tohtoročnej THBL2022, víťazi sa potešili z tematických šálok, darčekových poukážok, finančnej odmeny a cien od partnerov THBL.

Organizátori THBL2022 ďakujú všetkým oceneným, zúčastneným, sponzorom Reštaurácia & Pub Merkur, Aquapark Trnava, DEMI Šport, Trnavský samosprávny kraj, Autoškola Mochito, Oriflame, ChillPoint Laser Aréna Trnava, Trnavské rádio a už teraz premýšľajú nad budúcoročným jubilejným 10. ročníkom.

MATÚŠ DODA
HIT Trnava

Finálne poradie Trnavskej Hit Beach Ligy 2022

Kategória žien:
1. Viktória Filípková
2. Alžbeta Pagáčová
3 Zuzana Zámožíková

Kategória mužov:

FOTO: Peter Václavek

Ulož ako PDF
Napísal 14. júla 2022 8:37. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.