reklama

Trnavská liga v plážovom volejbale v sezóne 2020 pozná víťazov

Poslednú júlovú nedeľu sa uskutočnilo záverečné kolo Trnavskej Hit Beach Ligy 2020 v plážovom volejbale. Nedeľný termín prilákal do Centra plážových športov 24 zmiešaných dvojíc. Kvalitne obsadený turnaj a skvelé letné počasie bolo zárukou výborného volejbalu a aj početná divácka kulisa si prišla na svoje.

Do neskorého poobedia sa na štyroch ihriskách bojovalo o postup do finále.

Víťazom posledného kola Trnavskej Hit Beach Ligy sa stala dvojica Erika Rešutíková a Matúš Konc. Obaja sú hráčmi extraligových družstiev. Druhé miesto si vybojovala dvojica Viktória Filípková a Adrián Červený.

Viktória Filipková je bývalá extraligová hráčka domáceho volejbalového klubu Hit UCM Trnava. Adrián Červený je tréner vo volejbalovom klube Hit Trnava.

Na treťom mieste sa umiestnili Tatiana Grófová a Alexander Bilčík. Tatiana Grófová je súčasná extraligová hráčka Hit UCM Trnava a Alexander Bilčík pôsobí v trnavskom mužskom prvoligovom tíme Hit Truni Trnava.

FOTO: Peter Václavek

Keďže sa v nedeľu odohralo posledné kolo tohtoročnej THBL, prišlo podvečer k vyhláseniu víťazov celej ligy v kategóriách najlepšia hráčka a najlepší hráč THBL.

V tomto roku sa Trnavskej Hit Beach Ligy zúčastnilo 91 športovcov.

Celkovou ženskou víťazkou sa po prvýkrát stala Viktória Filípková. Medzi mužmi vyhral Samuel Dobrančin, ktorý musel pre rovnosť bodov ešte bojovať o najlepšieho hráča THBL v tzv. „bágrovanej“ proti A. Bilčíkovi.

Za zmienku stojí, že zatiaľ najúspešnejšou hráčkou či hráčom Trnavskej Hit Beach Ligy je Nataša Mančáková, ktorá je už trojnásobnou víťazkou THBL.

Tento ročník Trnavskej Hit Beach Ligy je za nami a usporiadateľ – VO Hit Trnava – začína s prípravou na nasledujúcu halovú sezónu 2020/2021, v ktorej bude súťažiť aj extraligové družstvo Hit UCM Trnava.

THBL 2020 sa zorganizovala vďaka finančného príspevku Trnavského samosprávneho kraja, Reštaurácie Merkur, Aquaparku Trnava a Demišportu a ďalších sponzorov Saatbau, Domová správa, RBP a mediálnych partnerov.

FOTO: Peter Václavek

Ulož ako PDF
Napísal 7. augusta 2020 8:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.