reklama

Liga v plážovom volejbale v Trnave napriek nepriaznivým okolnostiam štartuje

Napriek mimoriadne nepriaznivým okolnostiam sprevádzajúcich nielen športový život na Slovensku a po celom svete, volejbalový oddiel Hit Trnava aj tento rok pripravil sériu turnajov v plážovom volejbale – Trnavskú Hit Beach Ligu 2020.

Séria podujatí začína v piatok 20. júna 2020 prvým turnajom, ktorými sú, ako každoročne, Akademické plážové hry.

Na turnaji zmiešaných dvojíc, z ktorých aspoň jeden hráč musí byť študent alebo študentka, nebude chýbať ani guláš pripravený hlavným trénerom extraligového družstva Rastislavom Filípkom a jeho asistentami Petrom Václavekom a Adriánom Červeným.

O občerstvenie počas turnaja sa postará Merkur Pub & Restaurant, ceny venoval Demisport a po náročnom športovom dni čaká na každého účastníka možnosť regenerácie v susediacom Aquaparku Trnava.

Hráčov aj divákov pozývame v sobotu 20. júna 2020 do Centra plážových športov v Trnave.

Po niekoľko uplynulých rokov sa stalo tradíciou, že súčasťou ukončenia sezóny extraligového družstva Hit UCM Trnava sa stala účasť v 1. kole Trnavskej Hit Beach Ligy – Akademických plážových hrách.

Sezóna 2019/2020 bola pre extraligové volejbalové družstvo žien Hit UCM Trnava historicky najúspešnejšia, keď po predčasne ukončenej sezóne skončilo na výbornom 5. mieste.

Výsledok práce občianskeho združenia Hit Trnava v oblasti volejbalu v Trnave a podmienok, ktoré vytvára na jeho rozvoj, vidíme aj v podobe kapitánky družstva Hit UCM Trnava (sezóna 2016/2017) Márie Kostelanskej – najlepšej volejbalistky Slovenskej republiky za rok 2019.


Volejbalové družstvo Hit UCM Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 19. júna 2020 14:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.