reklama

V areáli Slávie štartuje trnavská liga v plážovom volejbale

Hit Trnava v roku 2018 opäť organizuje v Centre plážových športov v Trnave obľúbenú a atraktívnu Trnavskú Hit Beach ligu – THBL 2018.

Otváracie prvé kolo pod názvom „Akademické plážové hry Coffea drinks“ sa uskutoční už v utorok 8. mája.

Na turnaji v plážovom volejbale sa predstavia mixové dvojice (muž a žena), kde podmienkou je, aby jeden v družstve bol študent/študentka.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia extraligového volejbalového tímu Hit UCM, keďže v jednotlivých družstvách môžu vidieť aj všetky hráčky.

Vrátane Lucie Behúnovej (na fotke odbíja loptu), reprezentantky Slovenska v plážovom volejbale, ktorá odohrala v sezóne v trnavskom extraligovom družstve celú sezónu.

Foto: Hit UCM

Osviežujúce pivo účastníkom i divákom načapuje hlavný tréner Hit UCM Trnava v sezóne 2017 – 2018 Pavel Bernáth.

Pre účastníkov THBL 2018 zabezpečuje pitný režim Coffea Drinks. Po náročnej extraligovej sezóne, kde extraligovú účasť potvrdili Trnavčanky až v prelínacej časti, je plážový volejbal vítaným spestrením posezónnej pauzy.

Účastníci sa môžu tešiť na turnajové tričko, osviežujúce nápoje, kvalitnú pizzu od Merkur pub i poturnajovú regeneráciu v susediacom aquaparku Relax aqua and Spa.

Zápasy medzi 32 družstvami sa odohrajú v 1. časti v ôsmych štvorčlenných skupinách od 9.00 hod. a v 2. časti v play off medzi 16 najlepších dvojíc. Semifinále a finále je naplánované na 18.00 hod.

Centrum plážových športov sa nachádza v areáli Slávie na novovybudovanej pieskovej ploche s rozmermi 30 m x 40 m, kde budú nielen počas turnaja, ale aj celého leta umiestnené štyri volejbalové ihriská na plážový volejbal.

Po absolvovaní piatich kôl THBL 2018 si víťazi odnesú finančnú odmenu i hodnotné ceny od partnerov THBL 2018. Záverečné kolo THBL 2018 je naplánované na víkend 30.6. – 1.7.2018.

Videopozvánka na THBL 2018:

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2018 21:28. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.