reklama

Vo štvrtok a v piatok potvrdili v okrese Trnava tri pozitívne prípady koronavírusu

AKTUALIZOVANÉ 8. augusta 2020

V okrese Trnava odhalili od začiatku pandémie koronavírusu 29 potvrdených prípadov. Vo štvrtok 6. augusta potvrdili hygienici jeden nový prípad, v piatok 7. augusta 2020 boli zistené dva pozitívne testy. Predtým zaznamenali v okrese Trnava Covid-19 naposledy 23. júla.

Vo štvrtok 6. augusta pribudlo na Slovensku 43 nových prípadov, rovnako tomu bolo aj v piatok 7. augusta.

V Trnavskom kraji pribudli počas dvoch dní nové prípady aj v okresoch Dunajská Streda, Galanta a Hlohovec.

Aktuálne je na Slovensku podľa údajov Národného centra zdravotníckych informácií 2566 pozitívnych testov, 1861 pacientov sa vyliečilo a 674 prípadov je vedených ako aktívnych. Zomrelo 31 ľudí.

Najmenej ochorení bolo zaznamenaných v Trnavskom kraji (171), nasleduje Nitriansky kraj s 185 prípadmi a Banskobystrický kraj, kde odhalili 193 pozitívnych.

Najviac pozitívnych testov bolo odhalených v Bratislavskom kraji (602), na druhom mieste je Trenčiansky kraj s 396 prípadmi a na treťom Žilinský s 345 potvrdenými prípadmi Covid-19.

Ulož ako PDF
Napísal 7. augusta 2020 10:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.