reklama

V okrese Trnava pribudol vo štvrtok jeden pozitívny prípad koronavírusu

V okrese Trnava potvrdili vo štvrtok 2. júla 2020 prvý prípad koronavírusu od konca mája.

Národné centrum zdravotníckych informácií potvrdilo celkovo 25. pozitívny prípad ochorenia Covid-19 na území okresu Trnava v štatistikách za štvrtok 2. júla.

V trnavskom okrese bol potvrdený pozitívny prípad koronavírusu naposledy 25. mája, predtým zaevidovali zdravotníci ochorenie v okrese Trnava 23. apríla.

Trnavský kraj má k 2. júlu 2020 druhý najnižší počet evidovaných ochorení Covid-19 v rámci celého Slovenska – 129, o dva prípady menej má Nitriansky kraj.

Na Slovensku bolo od začiatku pandémie do 2. júla vykonaných 215 322 testov, pri ktorých odhalili 1 720 pozitívnych ľudí.

Vyliečilo sa 1 466 pacientov, 28 ľudí podľahlo.

Ulož ako PDF
Napísal 3. júla 2020 9:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.