reklama

Po týždni pribudol v trnavskom regióne nový pozitívny prípad koronavírusu. Ide už o tretieho obyvateľa obce Voderady

Po týždni pribudol v okrese Trnava nový prípad ochorenia COVID-19.

Podľa údajov Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI) vo štvrtok 23. apríla 2020 bol pozitívne testovaný obyvateľ obce Voderady.

Minulý týždeň, v piatok 17. apríla, odhalili testy vo Voderadoch dve pozitívne osoby.

Aktuálne eviduje NCZI pozitívne testovaných na koronavírus v našom regióne okrem Trnavy aj v Suchej nad Parnou, Zavare, Špačinciach, Dobrej Vode, Kátlovciach, Dolnom Dubovom a Bielom Kostole.

Celkovo je na Slovensku k 23. aprílu 1360 pozitívne testovaných ľudí na ochorenie COVID-19, zomrelo 17 ľudí.

Doteraz sa u nás urobilo 61 261 testov na koronavírus.

Z ochorenia sa vyliečilo 355 pacientov. Hospitalizovaných je 222 ľudí. U 64 bolo ochorenie potvrdené, na výsledky sa čaká u 158 pacientov.

Na jednotkách intenzívnej starostlivosti je umiestnených sedem ľudí, na pľúcnej ventilácii je jeden pacient.

Ulož ako PDF
Napísal 24. apríla 2020 10:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Po týždni pribudol v trnavskom regióne nový pozitívny prípad koronavírusu. Ide už o tretieho obyvateľa obce Voderady”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.