reklama

Na Študentskej ulici sa pri nehode zranili štyri osoby

Na Študentskej ulici došlo v nedeľu 9. augusta 2020 k dopravnej nehode, zranili sa štyri osoby.

„Zrazili sa dve osobné autá a jedno z nich vyšlo až na chodník. Tam narazilo do dvoch cyklistov. Zranené sú tri dospelé osoby a jedno dieťa. Polícia alkohol u zúčastnených osôb nezistila. Presné príčiny a okolnosti na mieste zisťujeme,“ informovala trnavská polícia na Facebooku.

Doprava na Študetskej ulici bola na potrebný čas uzavretá, dopravu usmerňovali hliadky.

Nehodu podľa v pondelok aktualizovaných informácií spôsobila vodička, ktorá vychádzala z Ulice J. Sambucusa na Študentskú.

„Pri odbočovaní prehliadka prichádzajúce auto Škoda Fabia a došlo ich k zrážke. Po náraze vynieslo vodiča na Škode mimo cestu, na chodník. Auto zachytilo dve cyklistky. Účastníkmi nehody bolo 6 osôb, z toho 2 deti vo veku 2 rokov a jedna 8 ročná cyklistka. Obaja vodiči na osobných autách, a dve cyklistky – matka s dievčatkom, boli prevezené so zraneniami do trnavskej nemocnice. Podľa predbežnej lekárskej správy utrpeli všetci zranenia s dobou liečby do 6 týždňov,“ priblížila polícia.

FOTO: FB Polícia Trnavský kraj

Ulož ako PDF
Napísal 10. augusta 2020 9:15. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.