reklama

Na ZŠ s MŠ Gorkého 21 sa vyskytol koronavírus u osoby z pedagogického zboru. Ďalší štyria kolegovia a jedna trieda sú v karanténe

Na ZŠ s MŠ na Ulici Maxima Gorkého 21 bola v nedeľu 6. septembra 2020 jedna osoba z pedagogického zboru pozitívne testovaná na ochorenie COVID- 19. Podľa informácií hovorkyne mesta a vedúcej úseku komunikácie a marketingu Veroniky Majtánovej bude tento zamestnanec spolu s ďalšími štyrmi kolegami a jednou triedou minimálne do 16. septembra 2020 v nariadenej karanténe.

Samotná škola na svojej webstránke konkretizuje, že v karanténa je nariadená pre žiakov 5.B triedy. Pre túto triedu bude zabezpečené dištančné online vzdelávanie.

„Vedenie školy spolupracuje s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Trnave, ktoré má už k dispozícii všetky dohľadané kontakty uvedeného zamestnanca z prostredia školy. Škola sa bude riadiť nariadeniami RÚVZ,“ povedala Eva Nemčovská, prvá zástupkyňa primátora Trnavy.

Mesto Trnava vyzýva všetkých zamestnancov, žiakov, ich rodičov i celú širokú verejnosť, aby nepodceňovali súčasnú situáciu a dodržiavali aktuálne opatrenia súvisiace s prevenciou koronavírusu.

Dôležité je najmä sledovať svoj zdravotný stav a riadiť sa nariadeniami ohľadne nosenia ochranných rúšok, pripomína Mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 7. septembra 2020 9:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.