reklama

Pri nehode v Trstíne sa zranil policajt na služobnej motorke

V Trstíne došlo v sobotu 19. septembra 2020 k zrážke motorky s osobným autom.

Dopravný policajt z Nitry bol na služobnej motorke vypomáhať policajtom na Záhorí so zabezpečením Pretekov okolo Slovenska. Cestou domov mu skrížil cestu vodič na aute Opel.

K nehode došlo v sobotu krátko pred 16.00 h v obci Trstín.

„Policajt na služobnej motorke Honda NT 700 išiel po ceste I/51 označenej ako hlavná. 66 – ročný vodič vchádzal do križovatky od Smoleníc a pri odbočovaní vľavo na Senicu, došlo k nárazu. Pri nehode utrpel 32 – ročný policajt stredne ťažké zranenia. Po nehode sme alkohol u vodičov nezistili,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Okolnosti a príčiny dopravnej nehody vyšetruje polícia ako prečin ublíženia na zdraví.

FOTO: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 22. septembra 2020 7:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.