reklama

Pripravuje sa rekonštrukcia kruhovky a jedného úseku cesty na Zelenečskej ulici. Stavebné práce si vyžiadajú dopravné obmedzenia

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja pripravuje rekonštrukciu v dvoch úsekoch Zelenečskej ulice. Stavebné práce si vyžiadajú na tri týždne dopravné obmedzenia.

Krajskí cestári pripravujú rekonštrukciu okružnej križovatky ulíc Zelenečská – Mikovíniho – gen. Goliána na okraji Trnavy.

Táto rekonštrukcia si vyžiada úplnú uzávierku križovatky pre bežnú dopravu, s výnimkou Mestskej autobusovej dopravy a nevyhnutnej dopravnej obsluhy.

V úseku bude vytvorená prostredníctvom prenosného dopravného značenia obchádzková trasa.


Okružná križovatka na Zelenečskej ulici

Reprofoto: Google Street View

Dopravná spoločnosť Arriva v súvislosti s rekonštrukciou okružnej križovatky pristúpi k dočasnej zmene trasy linky č. 5. Vynechané budú zastávky Tamaškovičova, Bulharská potraviny, Bulharská Tatrachema, Mikovíniho. Na nevyhnutný čas bude zavedená dočasná linka č. 35 s upravenou trasou.

Cestári budú tiež rekonštruovať úsek Zelenečskej ulice pri reštaurácii Trnavský dvor a križovatke s ulicami Maxima Gorkého a Fraňa Kráľa s dĺžkou približne 70 metrov.

V tomto úseku bude platiť len čiastočná uzávierka.

Zhotoviteľom rekonštrukcie bude spoločnosť Eurovia SK, stavebné práce majú podľa zmluvy o dielo trvať najviac tri týždne. Začiatok je naplánovaný na pondelok 2. novembra, ukončenie do nedele 22. novembra 2020.

Náklady na rekonštrukciu okružnej križovatky a komunikácie na Zelenečskej ulici sú takmer 88-tisíc eur s DPH.


Čiastočnú uzávierku si vyžiada aj rekonštrukcia úseku komunikácie pri Trnavskom dvore

Ulož ako PDF
Napísal 28. októbra 2020 8:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.