reklama

30-ročný Trnavčan sa svojej mame neozval už od 19. októbra. Polícia po ňom zatiaľ neúspešne pátra

Polícia vyhlásila pátranie po 30-ročnom Trnavčanovuí Michalovi Jurákovi, ktorý je nezvestný už 10 dní.

Michal Jurák síce s matkou nebýval, no zvykli si posielať pravidelne sms správy. Naposledy sa takto ozval matke 19. októbra 2020 a odvtedy sa o ňom nie sú nijaké informácie.


Michal Jurák

“Policajní pátrači vykonali viaceré previerky, ale zatiaľ neboli úspešní. Je predpoklad, že by sa mal zdržiavať v meste Trnava a v blízkom okolí,” uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Ak ste Michala videli, poznáte osoby, ktoré sú s ním v kontakte alebo máte informácie o jeho súčasnom pobyte, všetky informácie nám oznámte na číslo 158 alebo ich môžete poslať aj do súkromnej správy fb sr – trnavský kraj.

Ulož ako PDF
Napísal 30. októbra 2020 13:37. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.