reklama

Slovenská pošta presťahuje pobočku zo Starohájskej do City Areny

Včera sme priniesli informáciu o plánovanom ukončení fungovania pobočky Slovenskej pošty na Starohájskej ulici v polyfunkčnej budove Atrium (bývalý Telekom) vedľa polikliniky. Dnes sme získali prostredníctvom hovorkyne Slovenskej pošty Ivety Dorčákovej oficiálne stanovisko k tejto téme.

„Nájomná zmluva na prenájom priestorov pre Poštu Trnava 10 na Starohájskej ulici bude k 31. januáru 2021 ukončená. Pre verejnosť bude táto pošta otvorená do 15. januára 2021,“ potvrdila Iveta Dorčáková.

Dôvodom uzavretia tradičnej pobočky v priestoroch na Starohájskej ulici je podľa vyjadrenia Slovenskej pošty „presťahovanie pobočky do moderných, zrekonštruovaných a klimatizovaných priestorov v nákupnom centre City Arena“.


Pobočka Slovenskej pošty na Starohájskej končí k 15. januáru 2021

„Slovenská pošta sa neustále snaží skvalitňovať služby zákazníkom. V prípade pošty Trnava 10 ide o presťahovanie pobočky do moderných, zrekonštruovaných a klimatizovaných priestorov v NC City Aréne. Pobočka by mala byť otvorená k 1. februáru 2021,“ priblížila Dorčáková.

V nových priestoroch budú môcť zákazníci nielen podávať produkty Slovenskej pošty, ale aj vyzdvihovať oznamované zásielky, balíky a expres zásielky z vybraných lokalít v meste Trnava, čím sa odľahčia pošty Trnava 1 a Trnava 2.

„Zároveň predpokladáme, že sa tým aj znížia čakacie doby na pošte Trnava 1, nakoľko sa časť zákazníkov presunie do NC City Arena,“ vyjadrila očakávanie Slovenská pošta.

V nových priestoroch sa okrem toho majú rozšíriť otváracie hodiny pre verejnosť. Počet zamestnancov sa zvýši z aktuálnych štyroch na ôsmych.

V súčasnosti je pošta Trnava 10 otvorená v čase od pondelka do piatka od 8:00 do 16:30, v stredu od 08:00 do 17:00.

„Po presťahovaní pošty do novootvorených priestorov v NC City Arena bude pošta poskytovať služby pre verejnosť v čase od pondelka do nedele od 9:00 do 19:00. Tieto služby budú zabezpečované v dvojzmennej prevádzke prostredníctvom 4 priehradiek. Veríme, že zákazníci uvedenú zmenu uvítajú a tým sa zvýši spokojnosť zákazníkov s poskytovaním služieb pre verejnosť,“ konkretizovala Iveta Dorčáková.

Slovenská pošta prevádzkuje v Trnave sedem pôšt. Z toho štyri zabezpečujú „podaj a dodaj služieb“, tri pošty zabezpečujú pre verejnosť podaj zásielok a univerzálne služby.

„Tento počet je v súčasnosti postačujúci. Zároveň dodávame, že počet pôšt v rámci mesta Trnava je nad rámec Požiadaviek na kvalitu univerzálnej služby,“ doplnila.

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2020 16:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Slovenská pošta presťahuje pobočku zo Starohájskej do City Areny”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.