reklama

Slovenská pošta presťahuje pobočku zo Starohájskej do City Areny

Včera sme priniesli informáciu o plánovanom ukončení fungovania pobočky Slovenskej pošty na Starohájskej ulici v polyfunkčnej budove Atrium (bývalý Telekom) vedľa polikliniky. Dnes sme získali prostredníctvom hovorkyne Slovenskej pošty Ivety Dorčákovej oficiálne stanovisko k tejto téme.

“Nájomná zmluva na prenájom priestorov pre Poštu Trnava 10 na Starohájskej ulici bude k 31. januáru 2021 ukončená. Pre verejnosť bude táto pošta otvorená do 15. januára 2021,” potvrdila Iveta Dorčáková.

Dôvodom uzavretia tradičnej pobočky v priestoroch na Starohájskej ulici je podľa vyjadrenia Slovenskej pošty “presťahovanie pobočky do moderných, zrekonštruovaných a klimatizovaných priestorov v nákupnom centre City Arena”.


Pobočka Slovenskej pošty na Starohájskej končí k 15. januáru 2021

“Slovenská pošta sa neustále snaží skvalitňovať služby zákazníkom. V prípade pošty Trnava 10 ide o presťahovanie pobočky do moderných, zrekonštruovaných a klimatizovaných priestorov v NC City Aréne. Pobočka by mala byť otvorená k 1. februáru 2021,” priblížila Dorčáková.

V nových priestoroch budú môcť zákazníci nielen podávať produkty Slovenskej pošty, ale aj vyzdvihovať oznamované zásielky, balíky a expres zásielky z vybraných lokalít v meste Trnava, čím sa odľahčia pošty Trnava 1 a Trnava 2.

“Zároveň predpokladáme, že sa tým aj znížia čakacie doby na pošte Trnava 1, nakoľko sa časť zákazníkov presunie do NC City Arena,” vyjadrila očakávanie Slovenská pošta.

V nových priestoroch sa okrem toho majú rozšíriť otváracie hodiny pre verejnosť. Počet zamestnancov sa zvýši z aktuálnych štyroch na ôsmych.

V súčasnosti je pošta Trnava 10 otvorená v čase od pondelka do piatka od 8:00 do 16:30, v stredu od 08:00 do 17:00.

“Po presťahovaní pošty do novootvorených priestorov v NC City Arena bude pošta poskytovať služby pre verejnosť v čase od pondelka do nedele od 9:00 do 19:00. Tieto služby budú zabezpečované v dvojzmennej prevádzke prostredníctvom 4 priehradiek. Veríme, že zákazníci uvedenú zmenu uvítajú a tým sa zvýši spokojnosť zákazníkov s poskytovaním služieb pre verejnosť,” konkretizovala Iveta Dorčáková.

Slovenská pošta prevádzkuje v Trnave sedem pôšt. Z toho štyri zabezpečujú “podaj a dodaj služieb”, tri pošty zabezpečujú pre verejnosť podaj zásielok a univerzálne služby.

“Tento počet je v súčasnosti postačujúci. Zároveň dodávame, že počet pôšt v rámci mesta Trnava je nad rámec Požiadaviek na kvalitu univerzálnej služby,” doplnila.

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2020 16:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Slovenská pošta presťahuje pobočku zo Starohájskej do City Areny”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.