reklama

Pošta Trnava 10 je presťahovaná do nových priestorov

Trnavská podacia Pošta 10 poskytuje svoje služby v nových, zrekonštruovaných a klimatizovaných priestoroch. Zo Starohájskej ulice sa presťahovala do City Areny.

Vchod do pobočky je z Kollárovej ulice. Pošta je bezbariérová a klienti môžu v jej blízkosti pohodlne parkovať. „Aj týmto krokom sa Slovenská pošta snaží naďalej skvalitňovať služby zákazníkom,“ skonštatovala hovorkyňa Slovenskej pošty Iveta Dorčáková.

Foto: Slovenská pošta

Zákazníci môžu v novootvorenej pobočke nielen podávať produkty Slovenskej pošty, ale aj vyzdvihovať oznamované zásielky, balíky a expres zásielky z vybraných lokalít v meste Trnava, čím sa majú odľahčiť pošty Trnava 1 a Trnava 2.

„Zároveň by sa tak mali znížiť čakacie doby na pošte Trnava 1, nakoľko sa časť zákazníkov presunie do NC City Arena. Na pošte môžu klienti tiež zaplatiť šeky, uhradiť SIPO, kúpiť elektronické kolky na úhradu správnych a súdnych poplatkov, a prostredníctvom služby Integrované obslužné miesto občana (IOMO) získať výpis z obchodného registra, listu vlastníctva či výpis/ odpis z registra trestov. Pošta poskytuje aj službu Western Union, ktorú môžu zákazníci využiť na zaslanie/príjem peňazí do/zo zahraničia aj v rámci Slovenska, či zaslať peniaze známym, keď nepoznajú bankový účet príjemcu,“ priblížila Dorčáková

Prínosom pre klientov v nových priestoroch Pošty Trnava 10 sú aj rozšírené otváracie hodiny pre verejnosť, a to od pondelka do nedele v čase od 9:00 do 19:00.

Okrem toho sa zvýšil počet zamestnancov zo štyroch na osem, takže pobočka bude zabezpečovať služby v dvojzmennej prevádzke, k dispozícii budú 4 priehradky.

Slovenská pošta prevádzkuje v meste Trnava 7 pôšt. Z toho štyri pošty zabezpečujú podaj a dodaj služieb, tri pošty zabezpečujú pre verejnosť podaj zásielok a univerzálne služby.

Ulož ako PDF
Napísal 4. februára 2021 13:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pošta Trnava 10 je presťahovaná do nových priestorov”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.