reklama

TAVOS pre pandémiu nebude odpisovať stavy vodomerov, zákazníci môžu údaje o spotrebe nahlásiť telefonicky alebo mailom

Vzhľadom na pretrvávajúcu pandemickú situáciu Trnavská vodárenská spoločnosť (TAVOS), a.s., oznamuje, že jej pracovníci nebudú do konca roka 2020 osobne odpisovať stavy vodomerov.

TAVOS preto žiada zákazníkov, v snahe o predchádzanie sociálnych kontaktov, aby sami nahlasovali stavy vodomerov.


Vodojem spoločnosti TAVOS v Trnave

Ilustračné foto

Zákazníci si môžu stav vodomeru odčítať sami a do 31. decembra 2020 nahlásiť údaj o spotrebe.

Môžu tak urobiť telefonicky alebo prostredníctvom SMS správy na telefónnych číslach 0910 553 427, 033/5966 137, 5966 127 alebo 5966 139, prípadne emailom na vodomer@tavos.sk.

“Zákazníkom, ktorí nám stav vodomeru nenahlásia, bude vyfakturovaná spotreba k 31. decembru 2020 vo výške priemerného množstva vody dodanej za predchádzajúce obdobia,” informovala spoločnosť TAVOS.

Ulož ako PDF
Napísal 11. novembra 2020 10:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.