reklama

Od pondelka prichádza k úpravám úradných hodín klientskych centier, zmeny sa týkajú aj evidencie vozidiel či oddelenia dokladov

Ministerstvo vnútra upozorňuje verejnosť na zmeny úradných hodín klientskych centier a okresných úradov a niektorých útvarov okresných riaditeľstiev Policajného zboru SR počas nasledujúcich dní.

Od pondelka 21. decembra 2020 – predbežne do štvrtka 31. decembra 2020 – sa vzhľadom na nepriaznivý vývoj epidemiologickej situácie a zároveň blížiace sa vianočné sviatky budú meniť úradné hodiny a možnosti vybavovania agendy na všetkých klientskych centrách, okresných úradoch a niektorých útvaroch okresných riaditeľstiev PZ.

Klientske centrá, okresné úrady a vybrané útvary okresných riaditeľstiev PZ budú občanom k dispozícii počas pracovných dní v čase od 08.00 do 12.00 hod.

Na okresných úradoch budú občania môcť podať svoje žiadosti len prostredníctvom podateľne.

Ilustračné foto

Osobne konzultovať svoje požiadavky bude možné len na základe predchádzajúceho telefonického dohovoru s vedúcim príslušného odboru.

Evidencia vozidiel bude vybavovať žiadosti klientov v čase od 08.00 do 14.00 hod. po predchádzajúcom online objednaní.

Oddelenia dokladov budú v prevádzke v čase od 08.00 do 12.00 hod.

Evidencia zbraní a zbrojných preukazov je k dispozícii od 08.00 do 12.00 hodiny.

O všetkých ďalších zmenách budeme včas informovať.

Ulož ako PDF
Napísal 20. decembra 2020 18:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.