reklama

Sociálna poisťovňa funguje obmedzene v tzv. červenom režime

Sociálna poisťovňa oznámila, že v súvislosti s prijatými opatreniami v boji proti pandémii budú všetky pobočky Sociálnej poisťovne fungovať v tzv. červenom režime.

Opatrenia potrvajú až do 24. januára 2021.

Sociálna poisťovňa odporúča klientom pri komunikácii s pobočkou uprednostniť elektronický kontakt – elektronické formuláre, e-schránku, prípadne kontaktovanie prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

V nevyhnutných prípadoch možno využiť zaslanie poštou alebo vhodenie zásielky do schránky umiestnenej pri vstupe do pobočky.


Pobočka Sociálnej poisťovne v Trnave

Červený režim v Sociánej poisťovni znamená v praxi obmedzenie vstupu do pobočky a osobného kontaktu s pracovníkmi.

Na preberanie dokumentov a zásielok slúži schránka pri vstupe do pobočky.

Klientske centrum nie je pre verejnosť otvorené, ale klienti majú možnosť konzultovať svoje záležitosti s vybranými zamestnancami pobočky (napríklad podpisovanie žiadosti o dôchodok).

Úradné hodiny pobočiek počas červeného režimu sú pre klientov upravené nasledovne:

PO – 8.00 do 11.00 h
UT – 8.00 do 11.00 h
ST – 13.00 do 16.00 h
ŠT – 8.00 do 11.00 h
PIA – 8.00 do 11.00 h

Ulož ako PDF
Napísal 7. januára 2021 7:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.