reklama

Pobočky Sociálnej poisťovne sú opäť otvorené, počas osobných návštev naďalej platí sprísnený režim

Od pondelka 3. mája 2021 sú pobočky Sociálnej poisťovne k dispozícii pre všetkých klientov, ktorí sa rozhodnú riešiť si svoje záležitosti osobne, v štandardných úradných hodinách. Podľa Covid semaforu začali pobočky pracovať v zelenom režime za dodržiavania prísnych hygienických a bezpečnostných opatrení.

Podmienkou vstupu klientov na pracoviská Sociálnej poisťovne bude negatívny test nie starší ako 7 dní, doklad o zaočkovaní či potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19, pripomína Sociálna poisťovňa (SP).

V interiéroch pobočky sa bude môcť zdržiavať v jednom momente limitovaný počet osôb (1 osoba na 15 metrov štvorcových), preto vstup na pracoviská Sociálnej poisťovne budú usmerňovať jej zamestnanci.

Základné preventívne opatrenia – nosenie respirátora, dodržiavanie odstupu 2 metrov a dezinfikovanie rúk pri vstupe rovnako ostávajú v platnosti.


Sociálna poisťovňa v Trnave

Ilustračné foto: trnava-live.sk / Patrik Pokorný

„Dávame do pozornosti, že pokladnice v pobočkách Sociálnej poisťovne nepreberajú hotovosť, klient má možnosť zaplatiť kartou alebo bezhotovostným bankovým prevodom,“ upozorňuje Ústredie SP.

Klientom pri komunikácii s pobočkou poisťovňa naďalej odporúča uprednostniť elektronický kontakt – využiť elektronické formuláre, e-schránku, prípadne kontaktovať svoju pobočku e-mailom alebo telefonicky.

V nevyhnutných prípadoch možno využiť zaslanie poštou alebo vhodiť zásielku do schránky umiestnenej pri vstupe do pobočky.

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2021 8:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.