reklama

Poznačte si do kalendára, zatiaľ len opatrne ceruzkou. Schválili termíny Májového kvetu a Tradičného trnavského jarmoku 2021

Mestské zastupiteľstvo schválilo návrh organizačného zabezpečenia aj termíny dvoch vyhľadávaných mestských akcií Májový kvet a Tradičný trnavský jarmok na rok 2021. Prihliadnuc na súčasnú situáciu však platí, že v tejto chvíli nedokáže nikto garantovať, či sa obe akcie v tomto čase aj naozaj uskutočnia. V minulom roku sa pre pandémiu ochorenia Covid-19 ani jedno z podujatí nekonalo.

Májový kvet 2021 má stanovený termín v dňoch od štvrtka 13. do nedele 16. mája, pre trhovisko je určená lokalita Trojičného námestia, Hlavnej a Hviezdoslavovej ulice.

Podujatie je určené záhradkárom a milovníkom zelene, ako i širokej verejnosti. Okrem predaja kvetov, drevín, stromov, mnohých druhov rastlín a záhradných doplnkov ponúka aj poradenstvo odborníkov z oblasti záhradníctva, záhradnej architektúry, pestovania a starostlivosti o kvety a záhradu a arboristiky ako aj kultúrny program.


Májový kvet na Trojičnom námestí

Ilustračné foto

Termín Tradičného trnavského jarmoku 2021 je predbežne schválený v dňoch od štvrtka 9. do nedele 12. septembra.

Stánky s ľudovo-umeleckými výrobkami majú byť umiestnené na Trojičnom námestí, Hlavnej, Radlinského, Hviezdoslavovej, Divadelnej a Štefánikovej ulici.

Pre predajcov komerčného tovaru je vyhradená lokalita ulíc Dolné bašty, časť Vajanského, Paulínska, Dolnopotočná a Trhová.

Občerstvovacie centrá sa majú nachádzať na ulici Vajanského na parkovisku pri katastri (21 miest) a na parkovisku pri Bernolákovej bráne (18 miest).

Pre kolotoče je vyhradený priestor parkoviska na Dolnopotočnej ulici, kultúrny program bude na Trojičnom námestí

V Parku Antona Bernoláka sa má uskutočniť sprievodná akcia Stredovek pod hradbami.

Ulož ako PDF
Napísal 18. februára 2021 10:33. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.