reklama

Trnavská nemocnica dostala do daru nové sociálne zariadenia

Fakultná nemocnica Trnava prevzala od spoločnosti ISMONT, s.r.o. dar v podobe zrekonštruovaných sociálnych zariadení na Gynekologicko-pôrodníckej klinike. Rodičky využívajú nové toalety, sprchy či čakacie miestnosti.

Fakultná nemocnica Trnava dostala od spoločnosti ISMONT do daru prerobené sociálne zariadenia na Gynekologicko-pôrodníckej klinike.

„Z pozície riaditeľa nemocnice môžem byť len vďačný za spoločnosti, akou je napríklad ISMONT, ktorá podporila našu nemocnicu. Aj týmto krokom môžeme poskytovať kvalitnejšie služby našim rodičkám,“ uviedol riaditeľ FN Trnava Vladislav Šrojta.

FOTO: FN Trnava

Spoločnosť ISMONT preinvestovala na Gynekologicko-pôrodníckej klinike cez 100 000 eur. Išlo o rekonštrukciu sociálnych zariadení v pôrodných izbách, na šestonedelí a na oddelení rizikovej tehotnosti. Rekonštrukcie trvali dlhšie, než sa plánovalo. Dôvodom predĺženia rekonštrukcie boli dve vlny pandémie COVID-19.

„Tento rok sa spoločnosť ISMONT rozhodla pomôcť oddeleniu Gynekologicko-pôrodníckej kliniky Fakultnej nemocnice v Trnave prostredníctvom daru na rekonštrukciu sociálnych zariadení. Nové toalety, sprchy a čakacie miestnosti sú pre komfort žien veľmi potrebné a teší nás, že sa rekonštrukcia vydarila. V minulosti sme sa spolupodieľali na rekonštrukcii Onkologickej ambulancie a už odvtedy sme plánovali pomôcť znova na miestach, ktoré to najviac potrebujú,“ uviedol majiteľ a konateľ firmy ISMONT Ivan Slíž.

Pacientky sú spokojné

Staré sociálne zariadenia nahradili nové, s moderným vzhľadom. Rodičky sú s rekonštrukciou spokojné. „So sociálnymi zariadeniami som bola spokojná. Som veľmi rada, že sa nájdu ochotné firmy, ktoré chcú pomáhať,“ povedala rodička Ľubica.

FOTO: FN Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 8. septembra 2021 8:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.