reklama

Fakultná nemocnica spúšťa živý stream. Prvé vysielanie sa bude venovať fungovaniu Gynekologicko-pôrodníckej kliniky

Fakultná nemocnica Trnava chce byť bližšie verejnosti a preto spúšťa nový formát komunikácie. Ide o live stream, ktorý bude vysielaný prostredníctvom facebook stránky Fakultnej nemocnice Trnava, informoval PR manažér FN Matej Martovič.

Prvou témou, ktorej sa budeme na live streame venovať bude „Fungovanie Gynekologicko-pôrodníckej kliniky v čase COVID-19.

Ilustračné foto

„Fakultná nemocnica Trnava dostáva na túto tému mnoho otázok, preto sme sa rozhodli reagovať na tieto otázky formátom live streamu,“ uviedol Matej Martovič.

Verejnosť môže na toto tému položiť otázky prostredníctvom formulára, ktorý je na odkaze https://bit.ly/fntrnava.

Na otázky bude odpovedať primár Gynekologicko-pôrodníckej kliniky MUDr. Ivan Dečkov, MBA.

Live stream bude vysielaný na facebooku Fakultnej nemocnice Trnava v utorok 5. mája 2020 o 10:00 hod.

Ulož ako PDF
Napísal 2. mája 2020 15:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.