reklama

Ďalší živý stream Fakultnej nemocnice Trnava bude v stredu na tému psychické zdravie ľudí

Fakultná nemocnica Trnava odvysiela druhý diel live streamu Fakultnej nemocnice Trnava. Témou bude psychické zdravie človeka, ktoré môže byť zasiahnuté práve obdobím COVID-19.

Ľudia čelili počas obdobia COVID-19 rôznym zmenám, ktoré mohli v tomto období prísť do života ľudí.

Okrem prísnym opatreniam štátu mohli prísť ďalšie sprievodné javy, ako strata zamestnania, rodinné problémy, zníženie príjmu, úzkosť, stres či sociálna odlúčenosť.

Ilustračné foto

Ako sa vrátiť do bežného života a kedy vyhľadať pomoc?

O tom sa budeme rozprávať s primárom Psychiatrického oddelenia FN Trnava MUDr. Ivanom Karbulom a so psychológom Mgr. Michalom Zahraníkom.

Diváci môžu položiť otázky cez tento odkaz, na ktoré im lekári počas živého prenosu odpovedia.

Stream sa bude vysielať v stredu 20. mája o 10:00 na sociálnej sieti facebook Fakultná nemocnica Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2020 9:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.