reklama

Fakultná nemocnica vyhlásila verejnú súťaž na nové logo a vizuálnu identitu

Fakultná nemocnica Trnava vyhlasuje verejnú súťaž na nové logo a vizuálnu identitu. Zapojiť sa môžu do súťaže ktokoľvek, pričom môže ísť o fyzické staršie ako 18 rokov a právnické osoby. Odmena za výherný návrh a dodanie podkladov je 1500 eur.

„Cieľom súťaže je vytvorenie loga a jednotnej vizuálnej identity Fakultnej nemocnice Trnava, ktorá bude využívaná na online a off-line komunikáciu. Samotné logo a vizuálna identita by mala odrážať predpoklad postavenia novej modernej nemocnice, pričom chceme pokračovať v budovaní špičkového zdravotníckeho zariadenia,“ priblížil referent pre vzťahy s verejnosťou FN Trnava Matej Martovič.

Ilustračné foto

Verejná neanonymná súťaž je určená pre odbornú a laickú verejnosť v oblasti grafického dizajnu. Do súťaže sa môže zapojiť fyzická, ako aj právnická osoba, s uvedením autora.

Návrhy musia byť odovzdané elektronickou poštou na emailovú adresu sutaz@fntt.sk vo formáte PDF, najneskôr v deň uzatvorenia prijímania návrhov.

„Autor musí splniť autorský zákon, pričom nemôže pri návrhu porušiť autorské práva iných autorov. Fakultná nemocnica Trnava si vyhradzuje nevybrať žiadneho výhercu v prípade nenaplnenia zadania súťaže,“ poznamenal Martovič.

Odmena za výherný návrh po odovzdaní všetkých podkladov podľa podmienok súťaže je 1 500 eur. Výhra bude výhercovi vyplatená najneskôr do 30 kalendárnych dní od odovzdania kompletného spracovania podľa zadania súťaže.

Všetky podmienky súťaže nájdete na tejto stránke.

Ulož ako PDF
Napísal 17. decembra 2020 9:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Fakultná nemocnica vyhlásila verejnú súťaž na nové logo a vizuálnu identitu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.