reklama

Študenti univerzít môžu reprezentovať seba aj svoju školu v e-športovej lige UniCup

UniCup, univerzitná e-športová liga pre študentov slovenských vysokých škôl, otvára brány novej sezóny s poradovým číslom päť. Na hráčov čakajú nové zmeny, ktoré prinesú rozdelenie ligy na dve samostatné úrovne a tak aj medzinárodné CS:GO superfinále v spolupráci s českou Esport ligou. Spomínané rozdelenie líg bude dvojčlánkové – UniCup Prestige League a UniCup Classic League. Obe ligy budú prebiehať v hrách League of Legends a CS:GO, avšak s menšími rozdielmi.

Zapojiť do ligy sa môžu zapojiť študenti slovenských univerzít. Študenti v lige reprezentujú meno a farby svojej univerzity

„Každý študent sa do ligy môže zapojiť ako jednotlivec, alebo poskladať tím. Súťaží sa v hrách CS:GO a League of Legends,“ informoval hlavný organizátor Adam Servatka.

UniCup Prestige bude prvou ligou určenou pre najlepšie tímy z každej univerzity, pričom každá z nich dostane iba jeden slot.

Pozvánku k tomuto slotu dostali priamo študentské e-športové organizácie, pôsobiace na danej univerzite. Tímy, ktoré svoju študentskú organizáciu nemajú, sa môžu do ligy prihlásiť do 7. októbra 2021 a uchádzať sa tak o vlastný slot.

Najlepšie tímy tak budú bojovať o celkový prize pool 3 000 eur. Pre League of Legends je určený prize pool 1 000 eur, ktorý bude rozdelený medzi prvé tri miesta a pre CS:GO je tento prize pool zasa 2 000 eur, o ktorý budú tímy bojovať v medzinárodnom superfinále.

UniCup Classic bude druhou ligou, ktorá bude prebiehať obdobným spôsobom ako predchádzajúce sezóny UniCupu.

Budú sa do nej môcť zaregistrovať ľubovoľné univerzitné tímy, okrem tých, ktoré hrajú prvú ligu. Registrácie trvajú do 7. októbra 2021 a sú otvorené aj pre jednotlivcov, ktorí nemajú vlastný tím. Víťazi v tejto lige su odnesú vecné ceny v celkovej hodnote 2 400 eur od partnerov ligy.

Všetky potrebné informácie a registrácie nájdete na webe www.lancraft.cz.

Ulož ako PDF
Napísal 28. septembra 2021 10:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.