reklama

Trnavské volejbalistky prehrali aj deviaty zápas sezóny, klub podporil na diaľku svoju bývalú hráčku

Volejbalistky Hit UCM nastúpili v sobotu 20. novembra 2021 na domácej palubovke v Mestskej športovej hale proti VKP Bratislava.

V doterajšom priebehu extraligy žien Trnavčanky prehrali všetkých osem zápasov. „Možnosť prelomiť smolu budú mať v nasledujúcom zápase so začiatkom o 18.00 hod., ktorý bude výnimočný aj tým, že trnavský klub chce podporiť svoju spoluhráčku Moniku, ktorú v USA stihol krutý osud a bojuje o svoje zdravie,“ informuje klub.

Zámer získať prvé sezónne víťazstvo Trnavčankám nevyšiel a svojim súperkám podľahli hladko 0:3 po setoch 19:25, 21:25 a 13:25.

V ďalšom zápase sa Hit UCM predstavia 27. novembra na palubovke tímu Projekt RD, 4. decembra 2021 privítajú doma Brusno.

Trnavské hráčky nastúpili pred zápasom symbolicky v tričkách s nápisom Hit4Mon.

Všetci diváci si mohli môcť tričká zakúpiť priamo v Mestskej športovej hale alebo si ich objednať emailom.

„V našej prvej extraligovej sezóne 2016 – 2017 bola Monika Šimková na ihrisku veľkou pomocou. Teraz spojme sily a buďme my všetci nápomocní,“ hovorí predseda Volejbalového oddielu Hit Trnava Miloslav Duchoň.

Všetok výťažok z predaja tričiek poputuje na fond na rehabilitáciu a podporu v liečbe. Viac informácií nájdete na www.hittrnava.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 21. novembra 2021 19:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.