reklama

Trnavskí kriminalisti vyhlásili pátranie po dvoch mužoch

Trnavskí kriminalisti vyhlásili pátranie po dvoch mužoch, 49 – ročnom Petrovi Omastovi a 45 – ročnom Andrejovi Klebercovi.

V prípade, ak máte o mužoch akékoľvek relevantné informácie a viete, kde a s kým sa v súčasnosti zdržiavajú, zavolajte na bezplatné policajné číslo 158, alebo napíšte súkromnú správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

FOTO: KR PZ Trnava

Na Petra Omastu vydal príkaz na dodanie do výkonu trestu trnavský súd. Petra odsúdili za zločin krádeže v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci.

Muž je 178 cm vysoký, strednej postavy, má hnedé oči a krátke čierne vlasy.

Po Andrejovi Klebercovi pátrači vyhlásili celoštátne pátranie koncom roka 2021.

Polícia s ním potrebuje vykonať procesné úkony, v súvislosti s vyšetrovaním trestného činu neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla.

Ulož ako PDF
Napísal 1. februára 2022 13:59. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.