reklama

Pátranie zrušili, obvinený člen organizovanej skupiny sa prihlásil na polícii

AKTUALIZOVANÉ

Polícia vyhlásila pátranie po jednom z vysokopostavených členov organizovanej skupiny zlodejov autodielov, ktorú rozložili počas akcie Chobotnica v piatok 24. mája 2019.

Pri akcii zadržali sedem ľudí, po ôsmom z nich – 39-ročnom Martinovi Kuzmovi z Leopoldova vyhlásili celoštátne pátranie.

Na základe dôkazov vyšetrovateľ obvinil členov skupiny z pokračujúceho obzvlášť závažného zločinu krádeže.


Hľadaný Martin Kuzma

Martin Kuzma sa ukrýva a jeho miesto pobytu nie je známe. Polícia po osobe vyhlásila celoštátne pátranie.

Hľadaný je približne 180 cm vysoký, plnoštíhlej postavy, má kratšie bledohnedé vlasy a modré oči. Bližšie informácie k popisu osoby nie sú známe.

Ak ste hľadaného muža spoznali a poznáte miesto jeho súčasného pobytu, akékoľvek informácie môžete zavolať na policajnú linku 158 alebo nám napísať cez súkromnú správu na FB polícia slovenskej republiky.

AKTUALIZÁCIA

„Obvinená osoba, po ktorej polícia vyhlásila celoštátne pátranie, sa sama prihlásila na polícii a vyšetrovateľ s ňou vykonal potrebné procesné úkony,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2019 11:55. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.