reklama

Asociácia Slovenských Hudobných Klubov hľadá kapely do projektu Hudba do Regiónov

Asociácia Hudobných Klubov Slovenska spúšťa projekt Hudba do regiónov. Aktuálne vyzýva kapely, ktoré si chcú zahrať v kvalitných slovenských hudobných kluboch s kvalitnou technikou, servisom a zázemím, aby sa prihlásili.

Výzva je určená najmä pre kapely, ktoré nedostávajú veľký priestor v médiách. Podmienkou je kvalitná autorská tvorba.

“Zaujíma nás, aké rôznorodé kapely existujú na Slovensku. Radi by sme sa o nich dozvedeli, preto sme pripravili spoločný projekt Hudba do regiónov. Hľadáme dvadsať až tridsať kapiel, ktoré nedostávajú veľa priestoru so svojou tvorbou v slovenských médiách, a ktoré si zahrajú v hudobných kluboch v rámci našej asociácie. Zároveň je to súčasť našej neúnavnej práce pre slovenskú hudobnú scénu, ako ju naštartovať po skončení pandemickej situácie,” hovorí Tibor Zelenay, predseda AHKS.


Ilustračné foto: Stromoradie

Projekt si zakladá na žánrovej pestrosti, podmienkou je vlastná autorská tvorba.

Vybrané kapely budú mať pokrytú časť cestovných výdavkov a podiel zo vstupného. Záujemci sa môžu prihlásiť prostredníctvom emailu info@hudobnekluby.sk, na ktorý je potrebné zaslať ukážky svojej tvorby s odkazmi na webové stránky a profily na sociálnych sieťach.

Prihlasovať sa môžu do 20. marca 2022.

Ulož ako PDF
Napísal 25. februára 2022 6:58. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.