reklama

Policajti z trnavského regiónu poslali plné auto nevyhnutných vecí na východnú hranicu do obce Ubľa

Policajti, policajtky aj civilní zamestnanci polície Trnavského kraja zareagovali na výzvu a na východ Slovenska poslali dodávku s potrebnými vecami.

„Myšlienku pomoci na našej východnej hranici sa rozhodli zrealizovať trnavskí policajní psychológovia. Spojili sa s vedením obce Ubľa, ktoré im poskytlo zoznam nevyhnutných vecí. Rozposlali výzvu na zbierku všetkým policajtom v našom kraji. Aj keď času bolo málo, rýchlo sme sa zmobilizovali a za 2 dni sa nám podarilo dať dokopy veci za niekoľko tisíc eur,“ priblížila hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

Do cielenej zbierky prispeli policajti zo všetkých útvarov a všetkých okresov Trnavského kraja, aj samotného krajského riaditeľstva PZ, civilný zamestnanci a výrazne pomohli aj pracovníci Odborového zväzu polície v Trnave. Všetkým patrí veľká vďaka.

Do Ubľe tak v piatok 4. marca 2022 odviezli auto plné jednorazových tanierov, príborov a pohárov, teplé deky, vankúše či spacie vaky.

Do auta sa zmestili aj potrebné čistiace prostriedky, dezinfekcie a jednorazové rukavice.

FOTO: KR PZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 5. marca 2022 10:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.