reklama

Úspech hasičov z trnavského regiónu na medzinárodnej súťaži v Maďarsku

V sobotu 11. februára 2012 sa v maďarskom mestečku Szolnok uskutočnila Medzinárodná súťaž hasičov v halovom veslovaní na veslárskom trenažéri.

Zlaté medialy si z prestížneho poduajtia odniesla štafeta z Trnavského kraja v zložení Pavol Kuhajda, Erik Noskovič (obaja z HaZZ v Piešťanoch), Martin Malatinka (HaZZ Trnava) a Peter Lejko (HaZZ Galanta).


Úspešná výprava hasičov z Trnavského kraja so získanými trofejami

Slovenskí hasiči zvíťazili v obidvoch vekových kategóriách jednotlivcov (1000 metrov) a v kategórii družstiev (štafeta na 4 x 2 x 500 metrov).

Zdroj: HaZZ

Ulož ako PDF
Napísal 19. februára 2012 16:35. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.