reklama

Zásahy hasičov v trnavskom regióne počas Silvestra a Nového roka 2017

Príslušníci HaZZ Trnavského kraja uskutočnili počas Silvestra a Nového roka spolu 24 výjazdov.

Najviac výjazdov sa uskutočnilo k pätnástim požiarom, osem zásahov malo technický charakter a jeden sa týkal dopravnej nehody, informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Júlia Kedrová.


Ilustračné foto

Deväť výjazdov zaznamenali hasiči z Trnavy, z toho šesťkrát z dôvodu požiarov. V Trnavskom kraji počas dvoch dní na prelome rokov vznikli požiare stromov, lístia, kontajnerov, komína, obalov z pyrotechniky či dreveného skladu.

Ďalšie dva zásahy hasičov z Trnavy mali technický charakter a raz zasahovali pri dopravnej nehode, kde na poškodenom vozidle vykonali protipožiarne opatrenia.

Ulož ako PDF
Napísal 3. januára 2017 0:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Krimi, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.