reklama

Pri požiari trnavskej skládky zasahovalo 30 hasičov

AKTUALIZOVANÉ

V nedeľu 20. októbra vo večerných hodinách bol ohlásený požiar skládky komunálnych odpadov v Trnave na Zavarskej ceste. Na mieste zasahujú hasiči z Trnavy aj okolia.

Podľa informácií Prezídia HaZZ požiar sa rozšíril na ploche asi 50 x 30 metrov.

Ilustračné foto: archív

„Požiar sa snažia dostať pod kontrolu profesionáli z Trnavy a Piešťan a dobrovoľní hasiči z obcí Zavar, Križovany, Bučany, Voderady, Jaslovské Bohunice a Vlčkovce, ktorí zabezpečujú kyvadlovú dopravu vody,“ informovalo prezídium krátko po 20. hodine.

Celkovo bolo večer na mieste zásahu asi 30 hasičov.

Lokalizáciu požiaru sťažuje silný južný až juhovýchodný vietor.

Hasiči zasahujú v autonómnych dýchacích prístrojoch.

AKTUALIZÁCIA:

Hasiči bojovali s požiarom až do pondelňajšieho popoludnia. Podľa informácií prezídia požiar lokalizovali krátko po 2. hodine v noci, podvečer oheň zlikvidovali.

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2019 20:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri požiari trnavskej skládky zasahovalo 30 hasičov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.