reklama

Pri požiari trnavskej skládky zasahovalo 30 hasičov

AKTUALIZOVANÉ

V nedeľu 20. októbra vo večerných hodinách bol ohlásený požiar skládky komunálnych odpadov v Trnave na Zavarskej ceste. Na mieste zasahujú hasiči z Trnavy aj okolia.

Podľa informácií Prezídia HaZZ požiar sa rozšíril na ploche asi 50 x 30 metrov.

Ilustračné foto: archív

“Požiar sa snažia dostať pod kontrolu profesionáli z Trnavy a Piešťan a dobrovoľní hasiči z obcí Zavar, Križovany, Bučany, Voderady, Jaslovské Bohunice a Vlčkovce, ktorí zabezpečujú kyvadlovú dopravu vody,” informovalo prezídium krátko po 20. hodine.

Celkovo bolo večer na mieste zásahu asi 30 hasičov.

Lokalizáciu požiaru sťažuje silný južný až juhovýchodný vietor.

Hasiči zasahujú v autonómnych dýchacích prístrojoch.

AKTUALIZÁCIA:

Hasiči bojovali s požiarom až do pondelňajšieho popoludnia. Podľa informácií prezídia požiar lokalizovali krátko po 2. hodine v noci, podvečer oheň zlikvidovali.

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2019 20:34. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri požiari trnavskej skládky zasahovalo 30 hasičov”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.