reklama

S požiarom v Bukovej bojovalo deväť hasičov

V pondelok 2. júla pred 22. hodinou vznikol požiar v objekte Poľnohospodárskeho družstva v Bukovej.

Podľa vyjadrenia zastupujúceho hovorcu KR HaZZ v Trnave Mariána Bugára na miesto vyrazilo sedem trnavských hasičov. Vyslaná bola tiež dvojčlenná hasičská jednotka zo smolenického Chemolaku, ktorú neskôr posilnilo ďalšie cisternové vozidlo rovnako s dvojicou hasičov.

FOTO: HaZZ

Prieskumom bolo zistené, že sa jedná o požiar dreva, pilín a objektu v ktorom boli umiestnené obrábacie stroje. Na lokalizáciu a likvidáciu požiaru boli celkom nasadené 2 prúdy typu C a 2 vysokotlakové prúdy. Po úplnej likvidácii bolo miesto odovzdané majiteľovi nehnuteľnosti a hasičské jednotky sa vrátili na svoje základne,“ informoval M. Bugár bez konkretizovania ďalších podrobností.

Ulož ako PDF
Napísal 3. júla 2012 11:09. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.