reklama

Balíky cez Slovenskú poštu si môžete v Trnave vyzdvihnuť aj v štyroch BalíkoBOXoch

Slovenská pošta rozšírila od apríla počet výdajných miest v rámci celého Slovenska na viac ako 1500, vrátane 9 regionálnych distribučných centier (oblastné uzly). Pošta zároveň rozšírila na vybraných pobočkách otváracie hodiny pre výdaj balíkov.

Ak si klient objedná doručovanie balíka cez Slovenskú poštu a zvolí si službu „Balík na poštu“, môže si vybrať, či si zásielku vyzdvihne na pošte (celkovo 1359 pobočiek), v BalíkoBOXe (145 terminálov) alebo v regionálnom distribučnom centre (9 RDC, stredisko dodávania balíkov), ktoré zákazníci poznajú aj pod pojmom oblastný uzol.

„Tieto uzly doteraz slúžili najmä na podaj ťažkých zásielok nad 30 kg, po novom ich môžu využívať klienti už aj ako výdajné miesto pre zásielky objednané z eshopov,“ informovala hovorkyňa Slovenskej pošty Iveta Dorčáková. V Trnave zatiaľ možnosť vyzdvihnúť si balík v takomto centre nie je.


BalíkoBOX

FOTO: Slovenská pošta

Na území Trnavy v súčasnosti fungujú štyri BalíkoBOXy – v City Arene na Kollárovej ulici, v City Parku na Trstínskej, v OC MAX na ulici Ferka Urbánka a v HM Tesco na Veternej ulici.

Vyzdvihnúť si balík prostredníctvom služby „Balík na poštu“ priamo na pošte je možné v Trnave na poštách č. 1 (Trojičné námestie), č. 2 (Dohnányho), č. 5 (Seredská) a na pošte 8 na Mozartovej ulici.

Kompletný zoznam výdajných miest je zverejnený na tejto stránke.

Ulož ako PDF
Napísal 7. apríla 2022 10:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.