reklama

V garáži pod rodinným domom v Opoji došlo k silnému výbuchu, jedna osoba utrpela popáleniny

V pondelok 20. júna 2022 pre dvadsiatou hodinou došlo k výbuchu garáže v rodinnom dome v obci Opoj pri Trnave.

Na miesto vyrazila osemčlenná hasičská jednotka z Trnavy s tromi kusmi hasičskej techniky.

„Garáž sa nachádzala pod úrovňou pozemku rodinného domu. Následkom výbuchu odhodilo rolovaciu garážovú bránu približne 20 metrov od domu. Do príjazdu hasičov sa majiteľom podarilo požiar zlikvidovať práškovým hasiacim prístrojom. Jednej zranenej osobe, ktorá utrpela popáleniny II. stupňa na povrchu tela, bola poskytnutá predlekárska prvá pomoc. Následne bolo pomocou analyzátora plynov prekontrolované ovzdušie garáže a rodinného domu s negatívnym výsledkom,“ informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová.

Predbežné materiálne škody vyčíslili na 7 000 eur.

ILUSTRAČNÉ FOTO: archív HaZZ

Ulož ako PDF
Napísal 21. júna 2022 9:33. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.