reklama

Knižica ponúka opäť bezplatnú registráciu a predĺženie členstva

V auguste opäť ponúkne Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave svojim návštevníkom bezplatnú registráciu alebo bezplatné predĺženie členstva svojich čitateliek a čitateľov.

Tentokrát to nebude presne 14. (na počesť dňa založenia knižnice vo februári 1927), pretože je nedeľa, ale v PONDELOK 15. AUGUSTA.

Kto v tento deň navštívi knižnicu na Rázusovej ulici alebo niektorú z jej pobočiek, určite ušetrí na zápisnom.

Hlavná budova je otvorená od 8,00 do 18,00 hod., hudobné oddelenie a pobočka na Prednádraží v čase od 9,00 do 15,00 hod. a pobočka na Tulipáne od 8,00 do 14,00 hod.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 13. augusta 2022 10:41. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.