reklama

Trnavský spevák a hudobník Peter Leto zverejnil videoklip k novej autorskej skladbe Viac

Trnavský hudobník Peter Letovanec, účinkujúci pod umeleckým menom Peter Leto, predstavil novú autorskú skladbu VIAC. K skladbe vznikol aj videoklip.

Video vznikalo v blízkom okolí Trnavy, interiérové scény nakrúcali v priestoroch Základnej umeleckej školy Mikuláša Schneidera – Trnavského v centre mesta.

Talentovaný spevák sa v popovej skladbe VIAC nostalgicky vyrovnáva s pocitmi neistoty vo vzťahu, no zároveň verí v druhé šance, ale aj nové začiatky.


Klip nakrúcali v Trnave a okolí

“Inšpiráciou je ten typ pocitov ‚keď sa niečo končí‘, a neistota, ktorá s nimi častokrát prichádza. Človek vtedy možno aj chce vrátiť čas, spraviť veci inak, nastaviť kurz osudu iným smerom. Niekedy sa s novou situáciou dá jedine zmieriť. A niekedy sa dajú veci opraviť – keď na nich po kúskoch a s odhodlaním začneme pracovať, “ hovorí Peter.

V rámci hudobnej produkcie pri vzniku singla spolupracoval s renomovaným slovenským producentom Matejom Milošom alias Lil’Maxxom, s ktorým podčiarkli atmosféru textu a dodali jej moderný popový zvuk.

Hoci skladba rotuje už niekoľko týždňov v éteri niektorých slovenských rádii, videoklip zverejnili pred niekoľkými dňami.

Vizuál, na ktorom Peter spolupracoval s Punč Production, vytvára príjemnú symbiózu s textom piesne a to najmä zaujímavými symbolmi ako napríklad hrou so zrkadlami.

Peter Leto pred nedávnym časom vydal singel Doliny. Obidve piesne budú súčasťou pripravovaného EP, ktoré plánuje vydať už čoskoro.

(atu)

PETER LETO – Viac

Ulož ako PDF
Napísal 22. septembra 2022 9:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.