reklama

Nové video k skladbe Čo je správne nakrútil Gabo v industriálnej hale na okraji Trnavy

Industriálny objekt na okraji mesta si vybral trnavský hudobník a spevák Gabo ako miesto pre svoj nový videoklip k skladbe „ČO JE SPRÁVNE“.

„Toto miesto bolo vyhovujúce po všetkých stránkach – v prvom rade malo atmosféru, ktorá sa presne hodila k skladbe. A keďže tá je skôr v rockovom štýle, nikoho sme pri nahrávaní klipu nerušili ani hlasnou hudbou ani hlukom. Veľkolepý priestor dokonca ponúkol aj bonusy navyše – okrem dokonalej tmy, ktorá ešte viac podčiarkla a zvýraznila samotný text, sme tu využili aj vysokozdvižný vozík, ktorý nám pomohol dať hlavné svetlo do výšky nad bicie,“ opisuje nakrúcanie Gabo.

Samotná realizácia klipu trvala necelý deň, viac času strávil hudobník pri postprodukcii. Na nakrúcaní sa zúčastnilo množstvo ľudí z Gabovho okolia, ktorí prišli pomôcť a podporiť tvorbu klipu.

„Pomáhali so všetkým – s názormi, s kostýmami, s osvetlením, dokonca aj s občerstvením Z točenia klipu sa tak stal veľký zážitok nielen pre nich, ale určite aj pre mňa. S ich prítomnosťou prišli tie správne vibrácie, urobili ma šťastným a za to im ďakujem,“ dopĺňa Gabo.

Prostredníctvom songov Gabo väčšinou ponúkol publiku svoje spomienky, príbehy.

V pesničke „Čo je správne“ však žiadny príbeh nehľadajte, ústredným nosníkom textu je sila intuície a zachovanie vlastnej identity.

S textom skladby a realizáciou klipu pomáhala i trnavská raperka Martina Fabová, známa ako Fejbs, na gitare sa predstavil Marián Radošovský.

Aktuálne Gabo chystá krst svojho prvého CD – GABO spojený s koncertom, ktorý pre obmedzenia odkladal už pár mesiacov. CD GABO si fanúšikovia môžu zakúpiť už aj v trnavskej predajni CD Aquarius Rock Shop.

Hudobník pracuje na texte k ďalšej novej skladbe a určite ho toto leto uvidíte za bicími aj na letných pódiách.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2021 8:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.