reklama

Gašpárky, prvé párky s vlastnou apkou

Firma Gašparík vyrába párky pre deti takmer štvrťstoročie. Našli si už veľa spokojných zákazníkov. Keďže je to produkt určený aj pre najmenších, venuje zvýšenú pozornosť pri výbere a spracovaní mäsa, používa menej soli a nepridáva žiadne éčka. Pred časom prišla so zmenou názvu detských párkov na GAŠPÁRKY.

Gašpárky neobsahujú lepok, sú varené v pare, údené na bukovej štiepke a ručne spracované. Okrem obyčajných Gašpárkov si môžete pre svoje ratolesti zakúpiť aj obľúbené Gašpárky so syrom.

Garanciou kvality sú aj moderné a čisté priestory, kde sa Gašpárky a iné produkty firmy Gašparík vyrábajú.

Gašparík teraz navyše prináša svojim zákazníkom môžnosť zabaviť sa s mobilnou aplikáciou a zažiť kúzlo rozšírenej reality.

Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu a oskenovať etiketu Gašpárkov. Prostredníctvom aplikácie môžete dokonca aj vyhrať zaujímavé ceny.

Viac informácií nájdete v predajniach Gašparík (zoznam predajní: https://www.gasparikmasovyroba.sk/nase-predajne) alebo na webovej stránke: https://www.gasparikmasovyroba.sk/ponuka/gasparky.

(PR)

Aplikáciu si môžete stiahnuť tu:

GooglePlay – http://bit.ly/3F5gWjg
AppleStore – https://apple.co/3AJ9k3B

Ulož ako PDF
Napísal 5. decembra 2022 12:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.