reklama

Gašpárky na rínku. Už túto sobotu!

Potešte svoje deti i vnúčence. Na obľúbenom Trnavskom rínku dostanete kúpiť tiež obľúbené bezéčkové Gašpárky a Gašpárky so syrom.

Trnavská firma Gašparík ich bude predávať v pre deti atraktívnom prevedení MINI-DOG. Vybrať si môžete rôzne omáčky – kečup, medovú horčicu i brusnicovú omáčku.

Na svoje si prídu aj dospelí, ak budú mať chuť na niečo pikantnejšie. Ak nakúpite viac, dostanete pre deti pekný DARČEK.

Párky pre deti vyrába firma Gašparík takmer štvrťstoročie. Našli si už veľa spokojných zákazníkov. Venuje zvýšenú pozornosť pri výbere a spracovaní mäsa, používa menej soli a nepridáva žiadne éčka. Varí ich v pare a jemne údi na bukovej štiepke.

Preto neváhajte a potešte detské jazýčky už túto sobotu, 15. októbra 2022 od 9.00 do 17.00 hod., na námestí Sv. Mikuláša v gastro zóne, hľadajte stánok Gašparík.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 13. októbra 2022 7:26. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.