reklama

Verejnosť môže hlasovať v 4. ročníku participatívneho rozpočtu do 9. januára

V štvrtom ročníku župného participatívneho rozpočtu Tvoríme kraj je možné hlasovať do 9. januára 2023. Kraj medzi občianske a komunitné projekty prerozdelí celkovú sumu 250-tisíc eur, pričom víťazné projekty budú podporené sumou až do výšky 5-tisíc eur.

Svoj hlas môžu obyvatelia odovzdať aj minimálne trom projektom, ktoré ich zaujali a chcú, aby prebehla ich realizácia.

Ilustračné foto: trnava-live

Hlasovať je možné prostredníctvom online formulára, ktorý je zverejnený na webovej stránke www.tvorimekraj.sk.

Stačí zahlasovať, vyplniť základné údaje a následne vám bude doručená bezplatná SMS s overovacím kódom, ktorý je potrebné zadať do formulára, aby bol hlas platný. Výsledky budú zverejnené koncom januára.

Viac informácii o štvrtom ročníku participatívneho rozpočtu Tvoríme kraj nájdete na https://trnava-vuc.sk/startuje-stvrty-rocnik-participativneho-rozpoctu-trnavskej-zupy/.

Ulož ako PDF
Napísal 3. januára 2023 16:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.