reklama

Trnavská župa spustila hlasovanie o finančnej podpore projektov v 4. ročníku participatívneho rozpočtu

Trnavský samosprávny kraj v piatok 16. decembra 2022 spustil hlasovanie finančnej o podpore projektov, medzi ktoré prerozdelí sumu 250-tisíc eur.

Svoj hlas môžete odovzdať aj vy, a to minimálne trom projektom, ktoré vás zaujali a chcete, aby sa zrealizovali.

V okrese Trnava sa o podporu trnavskej župy uchádza 22 predložených projektov.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Hlasovať je možné prostredníctvom formulára na www.tvorimekraj.sk.

Stačí zahlasovať a vyplniť základné údaje, následne vám bude doručená bezplatná SMS s overovacím kódom, ktorý je potrebné zadať do formulára, aby bol váš hlas platný.

Projekty môžete podporiť do 9. januára 2023, pričom výsledky budú zverejnené koncom januára.

Viac informácii o štvrtom ročníku participatívneho rozpočtu Tvoríme kraj nájdete na https://trnava-vuc.sk/startuje-stvrty-rocnik-participativneho-rozpoctu-trnavskej-zupy/.

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2022 8:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.