reklama

Trnavská univerzita pozýva na Deň otvorených dverí

Prehliadnuť si priestory, spoznať atmosféru vysokej školy, vypočuť si zaujímavé prednášky aj získať zľavu na prihlášku. To všetko čaká na záujemcov o štúdium na Trnavskej univerzite. Už v stredu 25. januára sa tam koná Deň otvorených dverí.

Filozofická fakulta nachystala blok prezentácií svojich katedier. Účastníci budú informovaní o podmienkach prijatia na bakalárske štúdium a môžu si vybrať zo širokej ponuky popularizačných prednášok: od histórie, politológie či psychológie až po dejiny umenia.

Fakulta zdravotníctva a sociálnej práce sprístupní pavilón klinických a laboratórnych disciplín aj novootvorené Telemedicínske simulačné centrum. Nebude chýbať prezentácia verejného zdravotníctva či sociálnej práce.

Ilustračné foto: trnava-live.sk

Pedagógovia sa stretnú s uchádzačmi priamo v aule, kde im predstavia učiteľské i neučiteľské programy zamerané na umenie či komunikáciu nepočujúcich. Stredoškolákom pedagogická fakulta potvrdí účasť a ponúka účastníkom DOD lacnejšiu prihlášku o 10 eur.

Na svojich budúcich študentov sa tešia aj na právnickej fakulte. Po stretnutí s prodekankou pre vzdelávanie Ingrid Lanczovou bude možné spoznať zástupcov Študentskej rady a ďalších študentských organizácií ELSA a Naša právnická. Bude nasledovať prehliadka priestorov a občerstvenie, samozrejmosťou je „ospravedlnenka“, zľava na prihlášku, ale tiež možnosť prihlásiť sa na prípravný kurz na prijímačky.

Päticu fakúlt Trnavskej univerzity uzatvára teologická fakulta, ktorá sídli v centre Bratislavy. Pre záujemcov o štúdium bude prístupná v stredu 25.1.2023 od 9:00 do 14:00 hod. Teológovia stavili na priamy kontakt s uchádzačmi. Okrem oboznámenia sa s priestormi budú mať návštevníci možnosť diskutovať so študentmi a pedagógmi o možnostiach štúdia. Teologická fakulta otvára v akademickom roku 2023/24 dva študijné programy: katolícka teológia (Bc./Mgr.) a counseling – profesionálne sprevádzanie (Bc).

(md)

Ulož ako PDF
Napísal 20. januára 2023 9:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.